• HOUSE SECRETS

House Secrets - The Beginning

Co może się stać, gdy pewnego wieczoru niespodziewanie pojawia się u Was tajemniczy list wraz z paczką olśniewających kryształów z odległej krainy? Lucy to zwykła dziewczyna z Los Angeles, która odkrywa nagle, że jej dziedzictwo czeka w Polsce, skąd pochodzi jej rodzina. Jej historia zaczyna się właśnie wraz z tajemniczą przesyłką pełną kryształów. Lucy podejmuje zaskakującą decyzję, aby rzucić wszystko i przyjechać do Polski, gdzie czekają rodzinne tajemnice przeszłości. Co spotka ją w mrocznej krainie pełnej magii, zapomnianych maszyn i rodzinnych opowieści?

Co wydarzyło się w tej cichej i opuszczonej krainie?
Czy napotkani tu ludzie pamiętają wciąż lata dawnej świetności?
Czy to miejsce zostało opanowane przez nieznane siły?

Lucy okazuje się spadkobierczynią, na którą wszyscy czekają. Tylko ona potrafi kontrolować siłę Kryształów i uratować krainę Pana Applebauma!

  • “House Secrets: The Beginning” został opublikowany w październiku 2018 i od tamtego czasu sukcesywnie zyskuje sobie bazę wiernych fanów.

  • Gra uzyskała takie KPIs, jak D1-30%, D7-15%, oraz D30-4%.

  • Specjalne eventy w grze (Boże Narodzenie, Wielkanoc, Dzień Kobiet) cieszą się dużą popularnością i bardzo korzystnie wpływają na retencję oraz monetyzację.

  • Model monetyzacyjny gry oparty jest na dwóch kanałach: reklam nagradzanych oraz mikropłatności.

  • Gra od czasu swojej premiery notuje poprawę parametrów oraz ruchu organicznego.

  • Każda aktualizacja zawiera nowe treści oraz funkcjonalności, które pozwalają powiększać możliwości gry oraz zwiększają jej atrakcyjność dla graczy.

Kontakt

Poznaj ekspertów od ekscytujących projektów, którzy zrealizują każdy projekt. Uwielbiamy kawę i nie brakuje nad oryginalnych pomysłów!

Chcesz się spotkać? Skontaktuj się przez nas formularz kontaktowy albo napisz do nas. Pogadajmy o nowym projekcie!